Mexen FA-BG8, elektrická topná tyč 600 W, černá, W957-0600-70
Kód: W957-0600-70
Neohodnoceno
mexen fa bg8 grzalka elektryczna 600 w czarna w957 0600 70
Skladem u dodavatele (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 639 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Černá barva
  • Topný výkon: 600 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Přípojný kabel: 1,5 m
  • Závit ohřívače: G 1/2"
  • Stupeň krytí: IP44
  • LED displej zobrazující provozní režim
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
    • Smart vám dává možnost nastavit týdenní plán provozu ohřívače
    • ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutí při poklesu teploty pod 7°C
    • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 5905315068750
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-BG8
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 600 W