Mexen Ares, elektrické topné těleso 900 x 400 mm, 300 W, černá, W102-5900-400-6300-70
Kód: W102-5900-400-6300-70
Neohodnoceno
367494 mexen ares elektricke vykurovacie teleso 900 x 400 mm 300 w cierna w102 5900 400 6300 70
Do 14 dní
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Barva: Černá
  • Materiál: ocel
  • Topný výkon: 300 W
  • Počet topných žeber: 17
  • Celková délka topné tyče: 438 mm
  • Délka topné tyče: 349 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230 V/50 Hz
  • Třída ochrany: IP44
  • Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
  • ECO šetří energii nastavením konstantní teploty až do 50°C
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315238955
Barva: černá
Hloubka: 44
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Ares
Šířka: 400
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Výška: 900
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 300 W