Mexen Ares, elektrické topné těleso 1500x500 mm + topná tyč 600 W, chromová, W102-1500-500-2600-01
Kód: W102-1500-500-2600-01
Neohodnoceno
367338 mexen ares elektricke vykurovacie teleso 1500x500 mm vykurovacia tyc 600 w chromova w102 1500 500 2600 01
Do 14 dní (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 52 mm
  • Barva: chromová
  • Materiál: Ocel
  • Topný výkon: 600 W
  • Počet topných tyčí: 29
  • Celková délka ohřívače: 656 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
Hmotnost: 14 kg
EAN: 5905315233455
Barva: chromová
Výrobce: Mexen
Výška: 1500
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W