Mexen Ares, elektrické topné těleso 1200x500 mm + topná tyč 600 W, černá, W102-1200-500-2600-70
Kód: W102-1200-500-2600-70
Neohodnoceno
367428 mexen ares elektricke vykurovacie teleso 1200x500 mm vykurovacia tyc 600 w cierna w102 1200 500 2600 70
Skladem (1 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 52 mm
  • Barva: černá
  • Materiál: Ocel
  • Topný výkon: 600 W
  • Počet topných tyčí: 25
  • Celková délka ohřívače: 656 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
Hmotnost: 12 kg
EAN: 5905315233950
Barva: černá
Série: Mexen Ares
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Výrobce: Mexen
Výška: 1200
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W