Laveo Pretto, podomítková sprchová souprava, grafitová, LAV-BAO_901P
Kód: LAV-BAO_901PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Laveo Pretto, podomítková sprchová souprava, grafitová, LAV-BAO_901P
- Sada obsahuje: podomítkovou instalační krabici BOX, ruční sprchovou hlavici, sprchovou hadici, dešťovou hlavovou sprchu, držák s rohovou přípojkou, jednopákovou baterii
- Keramická hlavice o průměru 35 mm
- Průměr baterie: 185 mm
- Třída průtoku: A ≤ 15,0 l/min
- Akustická skupina: I - ≤ 20 dB
- Montáž: pod omítku, včetně krabicového BOX systému pro snadnou a přesnou montáž/údržbu
- Barva: grafitová
- Rozměr dešťové hlavice: 250 x 250 mm
- Délka podomítkového ramene: 390 mm
- Rozměr ruční sprchové hlavice: 221x32 mm
- AntiCalc systém: Ano
- AntiTwist systém sprchové hadice: Ano (Se systémem proti zkroucení)
- Délka sprchové hadice: 1500 mm
- Záruka: 8 let (více o prodloužené záruce výrobce Laveo naleznete v souvisejících souborech)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové baterie (sety) |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.64 kg |
| EAN: | 5907791147097 |
| Barva: | grafitová |
| Série: | Laveo Pretto |
| Výrobce: | Laveo |
| Výtok: | 390 |
| Spôsob inštalácie: | Pod omietku |
| Typ rukoväte: | Jednopáková |
| Priemer hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramická |
| Počet prúdov ručnej sprchy: | 1 |
| Typy prúdov vody: | hmla |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy: | 221x32 mm |
| Doplnkové funkcie: | So systémom proti skrúteniu |
| Délka hadice: | 1500 mm |
| Systém proti skrúteniu hadice: | Áno |
| Velikost dešťové sprchy: | 250x250 mm |
| Materiál súpravy: | Plast, oceľ, mosadz |
| Akustická skupina: | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda: | A ≤ 15 l/min |
| Podomietkový BOX: | Áno |
| Typ: | Vrátane batérie |
| Upevnenie: | Ručná jednobodová sprchová súprava |
| Záruka (roky): | 8 *pozri záručné podmienky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Levé je známá polská značka poskytující kuchyňské a koupelnové vybavení. Společnost nabízí mimo jiné umyvadlové baterie, sprchové sety, kuchyňské baterie, dřezy, digestoře, koupelnové doplňky a odtoky. Série Loot umožňuje vytvořit koherentní a zajímavé uspořádání koupelen. Ideální pro moderní minimalistické interiéry, jakož i pro prostory udržované v tradičnějším stylu.
Výrobky levého se vyznačují nejen zajímavým, moderním designem, ale především trvanlivostí a úsporou vody. Baterie jsou vyrobeny z mosazi MO59, což je mimořádně pevný materiál. Pozoruhodné jsou také odolné keramické hlavy s dlouhou životností. Originální design, vysoká kvalita a funkčnost jsou vlastnosti, které přesně popisují produkty Lolid. Jak víte, že kování jsou odolné? Po dlouhé záruční době výrobce. Loot poskytuje 8-letou záruku na tělo a hlavu každé baterie, kterou má v prodeji!

