Erga HD, 2-komorový ocelový dřez 780x450x210 mm, grafitová, ERG-MLS-HD7845B
Kód: ERG-MLS-HD7845BDetailní popis produktu
Popis produktu:
- Způsob montáže: shora zapuštěný do pracovní desky desky
- Materiál: nerezavějící ocel
- Ocelová povrchová úprava: broušený satén
- Barva: Grafitová
- Rozměry dřezu: 780 mm x 450 mm x 210 mm
- Rozměry komory: 380 x 400 mm / 330 x 350 mm
- Tloušťka kovu komory: 0,8 mm
- Tloušťka kovu ráfku: 3 mm
- Otvor pro baterii: Ano 35 mm
- Otvor pro dávkovač: Ano 28 mm
- Přepadový otvor v komoře: Ano
Souprava obsahuje:
- Prostorově úsporný sifon s připojením do myčky nádobí: Sada obsahuje nástěnný sifon, který šetří cenné místo pod umyvadlem. Získáte tak více prostoru pro uložení čisticích prostředků nebo jiných kuchyňských potřeb.
- Úchytky k pultové desce : Součástí balení jsou držáky na desku, které usnadňují a rychlou instalaci dřezu
- Dávkovač tekutin : Do soupravy přidáváme také pohodlný dávkovač tekutin (v barvě dřezu), který usnadní dávkování a nanášení pracího prostředku v kuchyni.
Vlastnosti produktu:
- Multifunkční : Dřez poskytuje dostatek prostoru pro mytí nádobí, přípravu jídel a každodenní kuchyňské činnosti.
- Trvanlivost : Dřez je vyroben z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, která zaručuje jeho odolnost vůči korozi, skvrnám a mechanickému poškození. Je to odolné řešení, které bude sloužit mnoho let.
- Jednoduchá montáž : Sada obsahuje všechny potřebné komponenty pro snadnou montáž, což vám ušetří čas a peníze.
- Tepelná odolnost : Dřez je odolný vůči teplu, což znamená, že můžete bez obav umístit teplá jídla nebo hrnce přímo ze sporáku do umyvadla.
- Odpovídající sítko a sifon : Se sadou dostanete i sítko a sifon, které usnadní odtok vody a minimalizují riziko ucpání odtoku.
- Vysoce kvalitní zpracování : Naše dřezy jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na odolnost a užitnou hodnotu.
- Prostorná komora : Dřez má velmi prostornou komoru o hloubce 210 mm, která vám umožní pohodlně mýt a skladovat větší nádobí a hrnce.
Technologie nanášení PVD povlaku:
Po použití této moderní technologie se vytvoří jeden z nejodolnějších nátěrů. Barvený materiál je mimořádně odolný. Barva se neodírá, nemění barvu a je rovnoměrně rozložena po celém povrchu oceli. Povlak se vyznačuje odolností vůči poškození a poškrábání. Ocel potažená PVD se vyznačuje vysokou trvanlivostí. Není náchylný ke korozi. Způsob zpracování je šetrný k životnímu prostředí. Nerezová ocel potažená PVD má hladkou a příjemnou texturu. Vyznačuje se antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5905811990173 |
| Barva: | grafitová |
| Délka: | 780 |
| Materiál: | Ocel 304 |
| Počet komor: | 2 |
| Počet otvorov na batériu: | 1 |
| Série: | Erga HD |
| Šířka: | 450 |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 210 |
| Veľkosť komory: | 420 mm x 390 mm |
| Sifón v cene: | Áno |
| PVD technológia povlaku: | Áno |
| Otvor pro baterii: | Áno, 35 mm |
| Otvor dávkovača: | Áno, 28 mm |
| Prepadový otvor v komore: | Áno |
| Priemer odtoku: | 110 |
| Hrúbka kovu komory: | 0,8 mm |
| Hrúbka kovu ráfika: | 3 mm |
| Šířka skříňky od [mm]: | 550 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Ean: | 5905811990173 |
| Dávkovač saponátu v cene balenia: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
