Erga HD, 1,5-komorový ocelový dřez 590x490x210 mm, ocelová, ERG-MLS-HD5949
Kód: ERG-MLS-HD5949Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Způsob montáže: zapuštěn do desky
- Materiál: nerezová ocel
- Povrchová úprava oceli: broušená saténová tkanina
- Barva: broušená ocel
- Rozměr umyvadla: 590 mm x 490 mm x 210 mm
- Větší komora: 390x350 mm / menší 1/2 komora: 390x155 mm
- Tloušťka kovu komory: 0.8 mm
- Tloušťka kovu okraje: 3 mm
- Otvor pod baterii: Ano 35 mm
- Přepadový otvor v komoře: Ano
Multifunkčnost: Dřez s poloto-tříkomorovou konstrukcí poskytuje dostatek prostoru pro mytí nádobí, přípravu jídel a každodenní kuchyňské činnosti.
Trvanlivost : Dřez je vyroben z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Je to trvalé řešení, které bude sloužit mnoho let.
Jednoduchá montáž : Sada obsahuje všechny potřebné prvky pro snadnou montáž, což vám ušetří čas i peníze.
Odolnost vůči vysokým teplotám : Dřez je odolný vůči vysokým teplotám, což znamená, že do umyvadla můžete bez obav umístit horké nádobí nebo hrnce přímo ze sporáku.
Přizpůsobené sítko a sifon : Se sadou dostanete i sítko a sifon, což usnadní odvádění vody a minimalizuje riziko ucpání odtoku.
Vysoká kvalita zpracování : Naše umyvadla jsou pečlivě vyrobena s ohledem na trvanlivost a užitnou hodnotu.
Prostorné komory : Dřez má velmi prostorné komory o hloubce 210 mm, což umožní pohodlné mytí a skladování větších nádob a hrnců.
Součástí balení je:
- Sifon : Souprava obsahuje sifon, který umožní efektivní odvádění vody a zabrání ucpání odtoku.
- Upevnění na desku : Součástí balení jsou upevňovací prvky na desku, což usnadňuje a urychluje instalaci umyvadla
- Dávkovač na tekutinu : Do soupravy přidáváme také pohodlný dávkovač na tekutinu, který usnadní dávkování a aplikaci čistícího prostředku v kuchyni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1.5-komorové dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 5905811990159 |
| Barva: | ocelová |
| Délka: | 590 |
| Materiál: | Ocel 304 |
| Počet komor: | 1 |
| Počet otvorov na batériu: | 1 |
| Série: | Erga HD |
| Šířka: | 490 |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 210 |
| Výška (mm): | 210 |
| Délka (mm): | 590 |
| Šířka (mm): | 490 |
| Veľkosť komory: | 350 mm x 390 mm |
| Sifón v cene: | Áno |
| Otvor pro baterii: | Áno 35 mm |
| Otvor dávkovača: | Áno |
| Prepadový otvor v komore: | Áno |
| Priemer odtoku: | 110 |
| Hrúbka kovu komory: | 0,8 mm |
| Hrúbka kovu ráfika: | 3 mm |
| Šířka skříňky od [mm]: | 650 mm |
| Ean: | 5905811990135 |
| Dávkovač saponátu v cene balenia: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
