Aqualine, BONDECO topné těleso 500x1606mm, bílá, DC516W
Kód: DC516WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.23 kg |
| EAN: | 8590913124983 |
| Barva: | bílá |
| Rozteč: | 450 |
| Série: | Aqualine BONDECO |
| Šířka: | 500 |
| Výkon: | 712 |
| Výrobce: | Aqualine |
| Výška: | 1606 |
| Série: | BONDECO |
| Balení: | 1 |
| Tvar: | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč: | 700 |
| Možnost vytápění: | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Rozměr: | 500x1606 mm |
| Objem: | 5.7 |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. prevádzkový tlak: | 3 |
| EAN: | 8590913124983 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
